Mēs mīlam efektivitāti

Finansu grāmatvedība

Automātiskie grāmatojumi.

Sistēmā nepieciešams tikai atzīmēt dokumentus kā pabeigtus. Grāmatošanas procesors uz servera pats izveido grāmatojumus pēc iepriekš definētiem noteikumiem.

Grāmatojumi pa dimensijām.

Visiem grāmatojumiem ir iespējams norādīt sīkāku sadalījumu pa dimensījām. Iespējama ir divu dimensiju matrica, piemēram, sadalīt grāmatojuma rindiņu pa struktūrvienībām un izmaksu posteņiem vienlaikus.

Valūtu kursi.

Advantage pati importē valūtas kursus no Latvijas Bankas.

Periodu slēgšana.

Pabeidzot kāda perioda parbaudi, ir ērti noslēgt dokumentu veidošanu norādītajam periodam, ko atbloķēt var tikai darbinieks ar atbilstošām tiesībām.

Bankas, kases un saimniecisko avansu dokumentu uzskaite.

Advantage tiek nodrošināta šo dokumentu ērta ievade un labošana. Izveidojot dokumentu kasē ir iespējams automātiski izveidot dokumentu, piemēram, bankā, ja nauda no kases tiek iemaksāta bankā.

Bankas kontu izrakstu imports.

Bankas kontu izrakstu imports no internetbankām. Automātiska maksājumu piesaiste rēķiniem.

Automātiska rēķina apmaksa.

Norādot, kurus rēķinus apmaksāt intrnetbankā, tiek izveidoti atbilstoši maksājumi.

Atskaišu ekports uz VID EDS.

Sistēmā tiek nodrošināts automātisks PVN atskaišu eksports uz EDS sistēmu.

Dažādu norēķinu viedu automātiska uzskaite.

Advantage nodrošina tādu norēķinu veidu uzskati kā līzings un kredītkartes, norēķinus par šīm operācijām pārliekot no klienta uz norēķiniem ar atbilstošu banku. Avansu automātiska grāmatošana.

Pamatlīdzekļu uzskaite.

Advantage nodrošina pamatlīdzekļu uzskaiti, inventarizēšanu, pārvērtēšanu kā arī nolietojuma uzskaiti gan uzskaites, gan ienākuma nodokļa aprēķina vajadzībām.